top of page
shutterstock_105840977.jpg

Osobní a skupinové tréninky

Už nějakou dobu běháte? Nebo děláte jiný sport a chcete se zlepšit v běhu, ale cítíte, že něco asi děláte špatně? Začínáte s během? Chcete zlepšit svoji výkonnost sám pro sebe nebo na závodech? Přihlásili jste se na nějaký závod? Chcete běhat správně, zdravě, efektivně? 

Připravím vám tréninkový plán na míru. Sestavený vždy na následující týden dle vašich možností, v návaznosti na předem stanovené cíle. Absolvujeme spolu předem domluvený počet tréninkových jednotek, a nebo se můžete účastnit skupinových atletických tréninků. Získáte možnost akutního tejpování pouze za cenu tejpů. Pokud bude potřeba, můžeme nahradit společný trénink, buď zdravotním cvičením pro odbourávání dysbalancí, nebo masáží. Získáte i možnost mít slevu na zboží u mých partnerů  (na koupi sportovního oblečení a obuvi,  tejpů, atd.)

Naše spolupráce nekončí tréninkem.

Společné běžecké tréninky Praha
Běžecké tréninky na ovále Praha
Trenér běhu Praha
Běžecký trenér v Praze
Začínáte úplně od začátku?

Pomohu vám s výběrem vhodného vybavení - doplníme šatník a najdeme vám vhodné boty na základě diagnostiky došlapu. Budeme spolu chodit a postupně zařadíme nordic walking nebo indiánský běh. No a za čas se spolu rozběhneme. Sport je jeden z nejlepších a nejdůležitějších prvků v prevenci proti chorobám, ale je potřeba začít pomalu, správně a nestrhnout se.

Individuální trenink

800 Kč
tréninková jednotka

Canicross a ostatní individuální

mushingové disciplíny

776349963d449a408bc5623fc0db5920.1600x12

Chcete běhat, nebo jezdit na kole, koloběžce se svým psem a nevíte, jak na to? Nebo už to zkoušíte, ale nezlepšujete se? Pomůžu vám s tréninkem pro vás i vašeho psího parťáka. Poradím i s přípravou psa před tréninkem, po tréninku,  se stravou, přiznám své tréninkové fígle. Předám vše, co jsem se za 15 let v canicrossu naučil.

Běžecké tréninky Praha Malešice

Chcete trénovat na atletickém stadionu v kamarádské partě běžců různého věku i výkonosti?

Na začátku se vždy rozklušeme, dáme si běžeckou abecedu, zahrajeme si pohybové hry a představíme si hlavní náplň tréninku. Někdy to jsou krátké úseky, test na 1 km a další pikantnosti ze světa běhu. Zase si něco zahrajeme, vyklušeme se a na závěr se protáhneme. Já na trénink dohlížím a kontroluji správné provedené cviků. Celý trénink natáčím a ve skupině si pak můžeme celý trénink zanalyzovat.

Nebojte se, že byste nestíhali. Tréninky jsou uzpůsobené tak, abyste se navzájem hecovali k lepším výsledkům. Hlavní výhodou je, že si úsilí a vloženou energii regulujete sami podle vašeho aktuálního fyzického rozpoložení.

Praha Malešice atletické tréninky

180 Kč (platba na místě)

tréninková jednotka

Informace na tel.:
+420 721 819 119

Běžecké tréninky Úvaly 

Chcete se opravdu zlepšit v běhu a chybí vám síla?

Každou středu v 19 hod. trénujeme v Úvalech silové tréninky běhu do kopce a v kopcích.

Nejprve se rozběháme, protáhneme a představíme si dnešní trénink. Každý týden jiný kopec, jinak postavený trénink, ale stejná dřina a endorfiny. Díky tomuto tréninku se zlepší každý běžec. Jen to občas trochu bolí.

Běžecké tréninky v Úvalech

Každou středu
150 Kč
 
(platba na místě)

tréninková jednotka (75-90 min)

Aktuální informace na facebooku

nebo na tel.:
+420 721 819 119

Tréninky pro firmy

Hledáte zajímavý benefit pro své zaměstnance, který jim pomůže k lepší náladě a udělají něco pro své zdraví a ještě se v kolektivu pobaví? Po vzájemné domluvě pro vás připravíme pravidelné tréninkové jednotky s výběhem ze sídla firmy. Náplň tréninku upravíme přesně podle vašich požadavků.

 

Dopřejte svým zaměstnancům zdravý pohyb v rámci zaměstnaneckých benefitů.

Běžecké tréninky pro firmy v Praze
bottom of page