top of page
bolest-zad.gif

Masáže | DNS | Tejpování

Masáže z pohodlí domova

Díky masážím připravíme vaše tělo po fyzické i duševní stránce. Odhalíme příčinu bolesti a zbavíme tě je. Pobavíme se o vašem zdravotním stavu a přípravně vám doporučím další postup. Jestli to bude spíš zdravotní cvičení nebo tejpování záleží vždy na daném problému. Vše probíhá přímo u vás doma, nemusíte nikam jezdit.

Vladimír Šáfr pohybový terapeut

Masáže

Cena 800 Kč / 1 h

DNS cvičení

Prostřednictvím technik Dynamické Neuromuskulární Stabilizace ovlivňujeme funkci svalu v jeho posturálně lokomoční funkci. Toto speciální cvičení je založeno na vývojové kineziologie. Cvičíme tak cviky a pohyby, které můžete přirozeně vidět u dětí do 2 let. Neléčí primárně pohybový aparát, ale i řídící centrum - mozek. Pokud celá soustava pracuje správně, tělo se nepřetěžuje a nevznikají degenerativní změny.

Tejpování

Kinezotaping neboli tejpování je lepení barevných pružných pásků - tejpů na pokožku. Tejpujeme buď preventivně pro zpevnění, nebo na úlevu od bolesti, či pro urychlení hojení.

Tejpování je pro mé klienty zdarma, platí se pouze tejp. Podmínkou je použití tejpu od značky GemMedical, který si můžete koupit zde https://gemmedical.cz/2-eshop. Při zadání slevového kódu TRENERVLADA získáte 10% slevu. A nebo si tejp můžete zakoupit rovnou u mě. V případě akutní potřeby je možné zavolat a domluvit okamžitou aplikaci. (Přijedete za mnou, nebo já za vámi)

bottom of page