shutterstock_17239618.jpg

Běžecké kempy

Rádi běháte? Pojeďte se mnou na běžecký kemp, který je určený pro začátečníky i pokročilé. Pokračujeme i letos. Každý kemp je trochu jiný, v každém zažijete kus nového. A jaký bude ten letošní? Záleží především na vás!

Houštka 2023 atletické a běžecké soustředění pro dospělé

13.-16.4. 2023 (čtvrtek večer - neděle odpoledne)

Cena - 6 800 Kč (zahrnuje trenink, ubytování, plnou penzi)

Připrav se na novou sezónu pod vedením profesionálních instruktorů Vládi Šáfra a Libora Sováka ve spolupráci s fyzioterapeutem. Chceš se zlepšit v běžecké technice, systematicky potrénovat v třídenním kurzu, získat odpovědi na otázky týkající se všeho kolem běhu (technika běhu, skladba tréninku, výživa, strategie tvorby závodního kalendáře, výběr vybavení apod.). Tak právě pro tebe je učen tento běžecký kemp. Náplň kempu je zaměřena na techniku běhu, rozvoj dynamiky a rychlosti na atletické dráze i ve volném terénu.

Houštka 2022

květen 2022

(čtvrtek večer - neděle odpoledne)

Běžecké soustředění proběhlo v květnu 2022 opět na stejném místě ve Staré Boleslavi. Zúčastnilo se 14 běžců, o které se starali dva běžečtí trenéři a fyzioterapeutka, která se také specializuje na běh. Běžecké tréninky probíhaly na atletickém ovále a nedalekých Zátopkových tratích.

Houštka 2021

březen 2021

(čtvrtek večer - neděle odpoledne)

V březnu 2021 jsme se zase vrátili na místo činu na atleticky stadion Houšťka ve Staré Boleslavi, kde opět proběhlo běžecké soustředění. Trénovali jsme techniku běhu na ovále ale i v terénu. Řekli jsme si něco o správném protahování. Sešla se zase skvělá parta běžců, kteří si rozuměli i během večerních posezení.

Houštka 2019

březen 2019

(čtvrtek večer - neděle odpoledne)

V březnu 2019 proběhl ve Staré Boleslavi v Houštce běžecký kemp Triexpert, kterého se zúčastnilo 15 běžců. Trénovali jsme na dráze i ve volném terénu, po každém tréninku jsme se učili správnému strečinku s terapeutkou Káťou. Užili jsme si adrenalin při nočním orienťáku dvojic. Kemp provázela příjemná atmosféra, pilný trénink a čas pro kvalitní odpočinek. Ponaučení pro příští rok? Více drobných mincí pro stolní fotbálek.

Houštka 2018

březen 2018

(čtvrtek večer - neděle odpoledne)

V březnu 2018 jsme uspořádali první běžecký kemp na atletickém stadionu v Houštce pod hlavičkou Triexpert. Zažili jsme spousty zábavy, dozvěděli jsme se kupu nových informací a nastartovali jsme své tělo pro novou závodní sezonu. Na nočním orienťáku jsme otestovali běžecké boty Inov-8 a čelovky Petzl od našich partnerů. Podpořil nás také enervit a my jsme se tak rozjeli do svých domovů příjemně unaveni, ale ne přetíženi.

Vimperk 2017

srpen 2017

(čtvrtek večer - neděle odpoledne)

v srpnu 2017 proběhl první sportovní kemp v rámci Sokola Maxiček pro sportovní naděje. Během několika dnů jsme se snažili posílit tělo i ducha a pracovat v kolektivu - být jeden tým. Věříme, že účastníci na tu naši společnou dřinu rádi vzpomínají a my se už těšíme na další takto společně strávený čas.

kemp Vimperk s dětmi