top of page
shutterstock_17239618.jpg

Běžecké kempy

Rádi běháte? Pojeďte se mnou na běžecký kemp, který je určený pro začátečníky i pokročilé. Pokračujeme i letos. Každý kemp je trochu jiný, v každém zažijete kus nového. A jaký bude ten letošní? Záleží především na vás!

Pecka 2024 Mushingový kemp

24.-27.7. 2024 (středa - sobota)

Tréninkový kemp se zaměřením pro ty, kteří rádi sportují se svým psem. V rámci kempu se zaměříme na tyto disciplíny: canicross, bikejoring a scootering. Primárně na kempu řešíme přípravu samotného člověka.. Zaměřujeme se na techniku běhu, jízdy na kole a koloběžce.

Pecka 2023

červen 2023

Společně s MC Český ráj jsme uspořádali mushingový tréninkový kemp. V rámci kempu jsme se zaměřili na techniku běhu, canicross, jízdu na koloběžce a kole. Neopomenuli jsme ani posilovací tréninky na střed těla - třeba hravou formou na paddleboardu.

Houštka 2022

květen 2022

(čtvrtek večer - neděle odpoledne)

Běžecké soustředění proběhlo v květnu 2022 opět na stejném místě ve Staré Boleslavi. Zúčastnilo se 14 běžců, o které se starali dva běžečtí trenéři a fyzioterapeutka, která se také specializuje na běh. Běžecké tréninky probíhaly na atletickém ovále a nedalekých Zátopkových tratích.

Houštka 2021

březen 2021

(čtvrtek večer - neděle odpoledne)

V březnu 2021 jsme se zase vrátili na místo činu na atleticky stadion Houšťka ve Staré Boleslavi, kde opět proběhlo běžecké soustředění. Trénovali jsme techniku běhu na ovále ale i v terénu. Řekli jsme si něco o správném protahování. Sešla se zase skvělá parta běžců, kteří si rozuměli i během večerních posezení.

Houštka 2019

březen 2019

(čtvrtek večer - neděle odpoledne)

V březnu 2019 proběhl ve Staré Boleslavi v Houštce běžecký kemp Triexpert, kterého se zúčastnilo 15 běžců. Trénovali jsme na dráze i ve volném terénu, po každém tréninku jsme se učili správnému strečinku s terapeutkou Káťou. Užili jsme si adrenalin při nočním orienťáku dvojic. Kemp provázela příjemná atmosféra, pilný trénink a čas pro kvalitní odpočinek. Ponaučení pro příští rok? Více drobných mincí pro stolní fotbálek.